ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Inżynier Sprzedaży-HVAC

Inżynier Sprzedaży-HVAC

miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
wykształcenie: wyższe techniczne (kierunkowe: chłodnictwo, klimatyzacja)
rodzaj pracy: praca stała

Zakres obowiązków:
  • Osoba zatrudniona tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie, wdrażanie i rozwój strategii sprzedaży oferowanych rozwiązań.
  • utrzymanie i rozwijanie relacji z klientami;
  • realizacja planów sprzedażowych
  • doradztwo techniczne
  • współpraca z klientami inwestycyjnymi
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunkowe)
  • minimum 2 lata doświadczenia w branży HVAC na stanowisku handlowym
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • umiejętność planowania organizacji pracy
Oferujemy:
  • atrakcyjny pakiet premii
  • możliwość rozwoju zawodowego – udział w ciekawych szkoleniach
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Forma kontaktu:

Wszystkich zainteresowanych uprzejmie prosimy o przesyłanie CV na adres:
rekrutacja@multihr.pl
Dane teleadresowe:Multi HR
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".