ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Inżynier Realizacji Inwestycji w Zakresie Odnawialnych Źródeł Energii

Inżynier Realizacji Inwestycji w Zakresie Odnawialnych Źródeł Energii

Pracodawca: Sanito Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa
Rodzaj pracy: umowa o pracę

Pracodawca:

Sanito Sp. z o.o. renomowana firma koncentrująca się na projektowaniu, wykonawstwie i serwisie instalacji grzewczo-chłodzących opartych na pompach ciepła oraz oferująca wysokiej klasy systemy instalacji grzewczo-chłodzących poszukuje odpowiedniej osoby na w/w stanowisko

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane (inżynier środowiska)
  • znajomość rynku instalacji grzewczych oraz chłodzących
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku 2-4 lat
  • doświadczenie w obsłudze klienta indywidualnego i biznesowego 2-4 lat
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • zdolności interpersonalne
  • prawo jazdy
  • chęć doskonalenia się i zaangażowanie
  • lojalność, uczciwość i dyspozycyjność
  • dodatkowym atutem będzie praktyczna znajomość i doświadczenie z zakresu realizacji technologii odnawialnych źródeł energii

Zakres obowiązków:

  • koordynacja prac z działem realizacji
  • udział w procesie sporządzania budżetów realizacyjnych
  • przygotowywanie harmonogramów dla realizowanego projektu
  • przygotowywanie bazy podwykonawców
  • weryfikacja ofert podwykonawców
  • rozliczenia podwykonawców
  • reprezentowanie firmy oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych
  • bieżąca obsługa inwestycji
  • tworzenie i zarządzanie bazą danych aktualnych i potencjalnych klientów
  • przygotowywanie ofert i warunków handlowych, doradztwo
  • promowanie wizerunku firmy oraz oferowanych produktów zgodnie z przyjętą strategią
  • nadzór nad jakością obsługi Klienta

Firma oferuje:

  • pracę w stabilnej oraz rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy