ITC / Struktura / Zakłady / Zakład Chłodnictwa i Energetyki Budynku / Aktualności Chłodnicze / Rok 2011 / Wycieczka studentów specjalności "Chłodnictwo i klimatyzacja" do firmy Cool

2011-05-30: Wycieczka studentów specjalności "Chłodnictwo i Klimatyzacja" do firmy Cool

30 maja 2011 roku studenci specjalności Chłodnictwo i Klimatyzacja udali się na wycieczkę do firmy P.P.H. Cool znajdującej się w Chotomowie koło Legionowa.

Wycieczka - Cool

Firma Cool jest przedstawiciel firmy York i zajmuje się głównie instalacjami średniej wielkości. Ofertą firmy są agregaty chłodnicze, zespoły sprężarkowe oraz schładzacze cieczy o mocach chłodniczych dochodzących do 500 kW. Studenci w czasie wycieczki zapoznali się budową nowoczesnych agregatów wielosprężarkowych oraz agregatów schładzających wodę.