ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Doradca ds. techniczo-handlowych. Pompy ciepła

Doradca ds. techniczo-handlowych. Pompy ciepła

Firma: Green Park
Forma zatrudnienia: Pełny etat
Miejsce pracy: Pomorskie
Wykształcenie: klimatyzacja wentylacja chłodnictwo

Obowiązki:
  • sprzedaż urządzeń oferowanych przez firmę zgodnie z wyznaczonym planem
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych przez firmę urządzeń
  • współpraca z obecnymi klientami firmy (instalatorzy, dystrybutorzy, projektanci instalacji) w zakresie realizacji zamówień i pozyskiwanie nowych klientów w tych sektorach
  • pozyskiwanie informacji o nowych inwestycjach
  • organizacja szkoleń produktowych dla klientów i udziału firmy w targach
  • dobory urządzeń w fazie ofertowania i prezentacji
  • przygotowywanie ofert handlowych, negocjowanie warunków
  • liczne podróże służbowe i bezpośrednie spotkania z klientami
  • prowadzenie prezentacji u klienta i na szkoleniach
Wymagania:
  • doświadczenie w prowadzeniu sprzedaży (wyszukanie kontaktów, prezentacja produktów, negocjacje, ofertowanie
  • wykształcenie kierunkowe klimatyzacja – wentylacja – chłodnictwo lub doświadczenie w tej branży gwarantujące wiedzę merytoryczną na temat doboru urządzeń i wstępnych obliczeń do projektu
  • znajomość lokalnego rynku inwestycji
  • posiadanie prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • znajomość języka angielskiego w stopni komunikatywnym
  • mile widziana umiejętność obsługi programu Auto Cad
  • sukcesy w sprzedaży urządzeń z branży
  • orientacja na realizację celu i upór w realizacji
  • samodzielność w planowaniu i realizacji pracy
  • dobra organizacja
  • komunikatywność w procesie obsługi klienta, prowadzeniu prezentacji
Oferta dla kandydata:
  • Samochód służbowy
  • komputer przenośny
  • telefon komórkowy
  • dostęp do biura w Trójmieście
  • możliwość rozwijania własnych pomysłów na rozwój działu sprzedaży i wprowadzania nowych produktów
  • umowa o pracę lub współpracę