ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Inżynier ds. klimatyzacji przemysłowej

Inżynier ds. klimatyzacji przemysłowej

Miejsce pracy: Pszczyna (śląskie)
Wykształcenie: wyższe techniczne,
Wiedza z zakresu: chłodnictwa przemysłowego i inżynierii mechanicznej,
Nr ref. EC/IKP/10/2011

Opis stanowiska :

  • samodzielne prowadzenie i koordynacja projektów związanych z wykonawstwem klimatyzacji
  • wycena oraz nadzór nad prawidłową realizacją projektu,
  • projektowanie nowych układów chłodniczych,
  • utrzymanie i bieżąca konserwacja urządzeń,
  • nadzorowanie chłodnic technologicznych o mocy 2-4 MW.

Wymagania:

  • 2 letnie doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • wiedza z zakresu chłodnictwa przemysłowego i inżynierii mechanicznej,
  • samodzielność, odpowiedzialność, komunikatywność,
  • umiejętność analitycznego myślenia i dążenia do realizacji założonych celów.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprze specjalistyczne szkolenia,
  • praca w systemie jednozmianowym.

Forma kontaktu:

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy, zapraszamy do przesłania swojego CV wraz z listem motywacyjnym w języku polskim na adres: echmielnicka@ottopraca.pl

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami