ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Kierownik ds. Klimatyzacji

Kierownik ds. Klimatyzacji

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: KK/10/AO
Wykształcenie: wyższe techniczne (najlepiej w zakresie chłodnictwa i  klimatyzacji ; inżynierii środowiska bądź pokrewne)

Opis stanowiska

  • Zarządzanie całością działań sprzedażowych i marketingowych w obrębie grupy produktowej (klimatyzacja) oferowanej przez spółkę
  • Koordynowanie kontaktów z Klientami - pozyskiwanie i dbałość o dobre relacje z istniejącymi Klientami
  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Sprzedaży w zakresie podejmowanych działań promujących grupę produktów
  • Współtworzenie strategii sprzedaży mającej na celu realizację celów ilościowych i finansowych
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe grupy produktów
  • Aktywna, stała współpraca z projektantami, dystrybutorami i instalatorami
  • Śledzenie rynku inwestycji klimatyzacyjnych
  • Dobory techniczne urządzeń

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (najlepiej w zakresie chłodnictwa i  klimatyzacji ; inżynierii środowiska bądź pokrewne)
  • Znajomość rynku klimatyzacyjnego i chłodniczego w Polsce
  • Umiejętności w zakresie organizacji i zarządzania
  • Znajomość programów komputerowych ( MS Office)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferta

  • Dużą swobodę działania i ciekawe projekty
  • Rozwój zawodowy w zakresie najnowszych technologii w klimatyzacji i chłodnictwie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia z zakresu zarządzania i organizacji
  • Laptop, telefon, samochód, opiekę medyczną, ubezpieczenie, karty multisport, itd.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: link>>

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej 68, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."