ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Inżynier - Handlowiec d/s chłodnictwa

Inżynier - Handlowiec d/s chłodnictwa

Miejsce pracy: Wilkowice koło Leszna
Region: wielkopolskie
Pracodawaca: Arkton Sp. z o.o.

Arkton Sp. z o.o. produkuje urządzenia chłodnicze od 1991 r.
Zespoły sprężarkowe, agregaty, chillery i urządzenia specjalne wytwarzane przez Arkton pracują w największych zakładach mięsnych w Polsce, w zakładach przetwórstwa spożywczego, supermarketach, centrach dystrybucyjnych, mleczarniach, piekarniach, tunelach zamrażalniczych, lodowiskach, zakładach przetwórstwa ryb jak również w hutach, kopalniach i na statkach.
Osoba zatrudniona na wyżej wymienionym stanowisku będzie odpowiedzialna za całościowe przygotowanie ofert (od strony technicznej) oraz za wsparcie techniczne działu handlowego oraz klienta zewnętrznego.

Opis stanowiska:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (bądź ostatni rok studiów),
  • znajomość zagadnień związanych z chłodnictwem i klimatyzacją przemysłową,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność i systematyczność,
  • obsługa MS Office,
  • prawo jazdy kat b,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego bądź niemieckiego.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • unormowany czas pracy.

CV oraz list motywacyjny można przesłać również bezpośrednio na adres:praca@arkton.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".