ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Inżynier ds. obliczeń w środowisku ASPEN Plus/Hysys

Inżynier ds. obliczeń w środowisku ASPEN Plus/Hysys

Pracownia Ogniw Paliwowych Instytutu Energetyki zatrudni Inżyniera ds. obliczeń w środowisku ASPEN Plus/Hysys

Opis stanowiska:

  • analiza układów energetycznych z wykorzystaniem narzędzi pakietu ASPEN Plus/Hysys,
  • obliczenia systemowe oraz obliczenia symulacyjne,
  • prowadzenie analizy wrażliwości oraz obliczeń dynamicznych,
  • udział w projektach badawczo-rozwojowych krajowych i międzynarodowych w szerokim zakresie tematycznym,
  • współpraca i wsparcie zespołu projektowego.

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • bardzo dobra znajomość środowiska ASPEN Plus/Hysys,
  • doświadczenie w zakresie wykonywania analizy wrażliwości oraz optymalizacji z wykorzystaniem oprogramowania ASPEN Plus/Hysys,
  • umiejętność pracy zespołowej oraz biegła znajomość języka angielskiego,
  • analityczne myślenie oraz wykształcenie kierunkowe lub pokrewne,
  • dyspozycyjność, praca w pełnym wymiarze zatrudnienia.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • udział w międzynarodowych projektach badawczych,
  • możliwość rozwoju, poszerzania wiedzy i zdobywania dodatkowych umiejętności,
  • stabilne zatrudnienie i przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

e-mail: cop@ien.com.pl

Instytut Energetyki
Pracownia Ogniw Paliwowych
02-981 Warszawa, ul. Augustówka 36

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Inne informacje:

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.