ITC / Ogłoszenia ITC / Archiwum ogłoszeń / Premiera portalu internetowego Inwestycje Energetyczne

Premiera portalu internetowego Inwestycje Energetyczne

31.07.2016 odbyła się długo wyczekiwana premiera portalu internetowego Inwestycje Energetyczne! Strona została stworzona przez studentów należących do Koła Naukowego Energetyków Politechniki Warszawskiej, działającego na Wydziale Mechanicznym Energetyki i Lotnictwa. Inwestycje Energetyczne zyskały wsparcie takich firm jak PKN Orlen i Transition Technologies.  Honorowymi partnerami projektu są  również Siemens i Wärtsilä.

Chcecie wiedzieć więcej? Przekonajcie się sami: http://inwestycjeenergetyczne.itc.pw.edu.pl!

Premiera portalu jest zwieńczeniem półtora roku ciężkiej pracy zespołu. Ich celem było stworzenie profesjonalnej, ogólnodostępnej strony internetowej, zawierającej informacje o najnowszych inwestycjach w polskim systemie elektroenergetycznym. Wierzymy, że w przyszłości portal stanie się wiarygodnym źródłem wiedzy nie tylko dla studentów, ale również dla ludzi związanych z branżą energetyczną.