ITC / Struktura / Zakłady / Zakład Maszyn i Urządzeń Energetycznych / Pracownicy

Pracownicy

  1. Profesorowie zwyczajni

prof. dr hab. inż. Krzysztof Badyda 22 234 52 81 pokój 413 krzysztof.badyda@itc.pw.edu.pl
prof. dr hab. inż. Janusz Lewandowski 22 234 52 93 214 janusz.lewandowski@itc.pw.edu.pl
prof. dr hab. inż. Konrad Świrski 22 234 52 14 412 a konrad.swirski@itc.pw.edu.pl

2. Profesorowie nadzwyczajni

dr Henryk Anglart, prof. PW     anglart@itc.pw.edu.pl
dr hab. inż. Wojciech Bujalski, prof.PW 22 234 52 13 404 wojciech.bujalski@itc.pw.edu.pl
dr hab. inż. Jarosław Milewski, prof. PW 22 234 52 07 412 b milewski@itc.pw.edu.pl

3. Docenci

doc. dr inż. Paweł Skowroński 22 234 52 13 403 pawel.skowronski@itc.pw.edu.pl
doc. dr inż. Wojciech Szwarc 22 234 52 46 212 c wojciech.szwarc@itc.pw.edu.pl

4. Adiunkci

dr inż. Rafał Bernat 22 234 52 07 412b rafal.bernat@itc.pw.edu.pl
dr inż. Kamil Futyma 22 234 52 13 404 kamil.futyma@itc.pw.edu.pl
dr inż. Piotr Krawczyk 22 234 52 99 72 piotr.krawczyk@itc.pw.edu.pl
dr inż. Rafał Laskowski 22 234 52 18 416 rafal.laskowski@itc.pw.edu.pl
dr inż. Grzegorz Niewiński 22 234 52 84 416 grzegorz.niewinski@itc.pw.edu.pl
dr inż. Rafał Porowski   051 hala C rafal.porowski@itc.pw.edu.pl
dr inż. Łukasz Szabłowski 22 234 15 44 213 lukasz.szablowski@itc.pw.edu.pl
dr inż. Konrad Wojdan 22 234 15 44  213 konrad.wojdan@itc.pw.edu.pl
dr inż. Marcin Wołowicz 22 234 52 07 412b marcin.wolowicz@itc.pw.edu.pl

5. Starsi wykładowcy

dr inż. Jerzy Kuta 22 234 52 46 212 c jerzy.kuta@itc.pw.edu.pl
dr inż. Nikołaj Uzunow 22 234 52 97 415 nikolaj.uzunow@itc.pw.edu.pl

6. Asystenci

mgr inż. Arkadiusz Szczęśniak 22 234 52 84 416 arkadiusz.szczesniak@itc.pw.edu.pl

7. Emeryci i osoby współpracujące

dr inż. Jakub Kupecki 22 234 52 84 416 jakub.kupecki@itc.pw.edu.pl
prof. dr hab. inż. Andrzej Miller 22 234 52 86 411 andrzej.miller@itc.pw.edu.pl

8. Inżynieryjno-techniczni

mgr inż. Piotr Darnowski   113 piotr.darnowski@itc.pw.edupl
mgr inż. Piotr Mazgaj 22 234 15 44 213 piotr.mazgaj@itc.pw.edu.pl

9. Administracyjno-ekonomiczni

mgr Katarzyna Langiewicz

22 234 5286

22 825 2901

414 b katarzyna.langiewicz@itc.pw.edu.pl

10. Doktoranci

L.p. Nazwisko Imię e-mail pokój promotor Nr alb.
1 Aleksiejuk Piotr  piotr.aleksiejuk@itc.pw.edu.pl   W. Bujalski 5646
2 Baran Arkadiusz     J. Milewski 6507
3 Białek Jakub     W. Bujalski  
4 Boiski Maciej     J. Milewski 6508
5 Bondar Łukasz  lukasz.bondar@itc.pw.edu.pl   W. Bujalski 6509
6 Bryk Rafał  rafal.bryk@itc.pw.edu.pl   K. Świrski 6200
7 Darnowski Piotr  piotr.darnowski@itc.pw.edu.pl 113 K. Świrski 5390
8 Dudzińska Justyna     K. Badyda 5669
9 Dybiński Olaf  olaf.dybinski@itc.pw.edu.pl   J. Milewski 5886
10 Dylik Maciej  maciej.dylik@itc.pw.edu.pl   K. Badyda 5887
11 Gatkowski Michał  michal.gatkowski@itc.pw.edu.pl   K. Świrski 5527
12 Grębowiec Paweł     K. Badyda 6513
13 Guzek Michał     W. Bujalski  
14 Harutynyan Artur  artur.harutynyan@itc.pw.edu.pl   K. Badyda 5993
15 Jagielski Stanisław     J. Milewski  
16 Jóźwiak Piotr  piotr.jozwiak@itc.pw.edu.pl   K. Badyda 6515
17 Kaszko Aleksej  aleksej.kaszko@itc.pw.edu.pl   H. Anglart 6031
18 Kolarz Jan     J. Lewandowski  
19 Kosiorek Magdalena     J. Milewski  
20 Kowalik-Pilarska Ewa  ewa.kowalik@itc.pw.edu.pl   J. Milewski 5760
21 Koziński Grzegorz     J. Milewski  
22 Kozioł Łukasz     K. Badyda 5891
23 Kurek (Bil) Teresa  teresa.bil@itc.pw.edu.pl   K. Świrski 6199
24 Kurkus - Gruszecka Michalina  michalina.gruszecka@itc.pw.edu.pl 72 K. Badyda 6356
25 Leśko Michał  michal.lesko@itc.pw.edu.pl   W. Bujalski 5664
26 Lipka Maciej  maciej.lipka@itc.pw.edu.pl   W. Bujalski 5665
27 Lis Piotr  piotr.lis@itc.pw.edu.pl   J. Milewski 5761
28 Luks Aleksandra  aleksandra.luks@itc.pw.edu.pl   H. Anglart 5525
29 Madejowski Gaweł     J. Lewandowski  
30 Migdal Marek     W. Bujalski 5667
31 Mikołajczak Aleksandra  aleksandra.mikolajczak@itc.pw.edu.pl 72 K. Badyda 6206
32 Młynarz Szczepan  szczepan.mlynarz@itc.pw.edu.pl 213 K. Badyda 5216
33 Motyliński Konrad     J. Milewski 5763
34 Muszyński Dominik     H. Anglart 6517
35 Nowicka Magda  magda.nowicka@itc.pw.edu.pl   W. Bujalski 6363
36 Pawluczyk Michał  michal.pawluczyk@itc.pw.edu.pl 113 K. Świrski 5397
37 Pieńkowski Mariusz  mariusz.pienkowski@itc.pw.edu.pl   W. Bujalski 6365
38 Przychodzień Arkadiusz     J. Lewandowski 6519
39 Rokni Farbod     W. Bujalski 6616
40 Rosiński Kacper  kacper.rosinski@itc.pw.edu.pl   W. Bujalski 6520
41 Skrzypek Eleonora  eleonora.skrzypek@itc.pw.edu.pl   K. Świrski 5214
42 Skrzypek Maciej  maciej.skrzypek@itc.pw.edu.pl   K. Świrski 5218
43 Sobotka Anna     K. Badyda 6523
44 Spirzewski Michał  michal.spirzewski@itc.pw.edu.pl   K. Świrski 5404
45 Stępień Michał  michal.stepien@itc.pw.edu.pl   K. Badyda 5899
46 Szczęśniak Arkadiusz  arkadiusz.szczesniak@itc.pw.edu.pl 416 K. Świrski 5401
47 Trawiński Paweł     K. Badyda  
48 Wierzbicki Michał     J. Milewski 6525
49 Więckowski Łukasz  lukasz.wieckowski@itc.pw.edu.pl   K. Badyda 6037