ITC / Ogłoszenia ITC / Oferty pracy / Archiwum / Projektant - Inżynier Systemów HVAC

Projektant - Inżynier Systemów HVAC

Firma: GEO-KAT Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: IHVAC/WAW/07/2012
Wykształcenie: wyższe – techniczne  z zakresu mechaniki, automatyki lub energetyki,

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie projektów systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji,
  • Nadzór nad instalacją zaprojektowanych systemów oraz prace związane z ich uruchomieniem,
  • Ofertowanie i kosztorysowanie prac,
  • Bieżące raportowanie z zakresu prowadzonych projektów,
  • Ścisła współpraca z kierownikami projektów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – techniczne  z zakresu mechaniki, automatyki lub energetyki,
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w projektowaniu systemów ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji,
  • Udokumentowane doświadczenie w uruchomieniach w/w systemów,
  • Znajomość metod podnoszenia efektywności energetycznej systemów HVAC i oszczędzania energii w budynkach,
  • Biegła znajomość oprogramowania AutoCAD, MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Udokumentowane doświadczenie w zakresie projektowania automatyki i sterowania HVAC,
  • Uprawnienia SEP,
  • Znajomość MS Project.

Oferujemy:

  • Atrakcyjną i stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy realizacji dużych prestiżowych inwestycji,
  • Pracę przy interesujących projektach,
  • Możliwość rozwoju osobistego,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego z podaniem numeru referencyjnego ogłoszenia klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia